Користь трутневого молочка (гомеогенату) для чоловічого здоровя

Трутневий розплід (трутневе молочко) - відносно новий продукт бджільництва, який використовується в сучасній медицині для лікування чоловічих проблем. Щодо - тому, що відомі факти, що підтверджують його застосування ще в давнину. Наприклад, в одній з китайських провінцій в гробниці династії Хан виявлені опису застосування трутневого молочка з рецептами на бамбуку.

Даний продукт володіє найпотужнішими биостимулирующими якостями. І за це він цінується у всьому світі. Завдяки своєму специфічному складу трутневе молочко застосовують переважно для профілактики і лікування при порушеннях функцій ендокринної системи та статевих розладах. Але мало хто знає, наскільки корисний трутневий гомогенат для чоловічого здоров'я.

Трутневе молочко - результат життєдіяльності бджіл. Спосіб отримання цього продукту і навіть склад і властивості багато в чому схожі з маточним молочком. Різниця тільки в тому, що основою для трутневого молочка служать личинки трутнів (розплід, вирощений бджолами з незапліднених яєць) з яких методом пресування сот отримують в'язку рідину з домішкою пилку зі специфічним смаком.

Втім, при всій схожості з властивостями трутневий гомогенат значно відрізняється від маточного молочка, маючи в своєму складі додаткові компоненти, натуральні гормони (тестостерон, естрадіол, прогестерон) надає імуностимулюючу і адаптогенну дію бетакаротін. У трутневому гомогенате вміст вітаміну D перевищує в два рази його кількість в риб'ячому жирі.

 

Монументи, Памятники. Виготовлення та встановлення

Личинкові молочко через унікальність складу і цілющих властивостей ефективно впливає на весь організм людини: це і зниження холестерину, і нормалізація артеріального тиску, і оптимізація кровообігу, і харчування тканин організму і підтримання їх в тонусі.

 

А якщо говорити про здоров'я чоловіків, то на думку апітерапевтів трутневий розплід завдяки своєму унікальному складу більше інших продуктів бджільництва підходить для лікування багатьох чоловічих хвороб. Крім того, трутневий гомогенат застосовується:

  • при гіпертонії, яка зустрічається практично у кожного третього чоловіка;
  • для лікування простатиту, аденоми простати і імпотенції;
  • для зміцнення і регулювання діяльності нервової системи і усунення негативних наслідків при стресах і нервових розладах;
  • для запобігання атеросклерозу;
  • для поліпшення емоційного стану
  • для боротьби з порушеннями сну;
  • для підвищення фізичної витривалості при високих навантаженнях;
  • при захворюваннях ендокринної системи.

Важливо: трутневе молочко і препарати на його основі не можуть замінити призначений доктором лікування, використовувати його можна для профілактики захворювань або як допоміжну терапію за погодженням з лікарем.

 

Трутневе молочко - секретний засіб для чоловічої сили

Статистика наводить такі цифри 80% живуть в нашій країні чоловіків страждають тими чи іншими хронічними захворюваннями. Сумні і маловтішні цифри пояснюються багатьма факторами: це і проблеми екології, і неправильний спосіб життя, і несприятливі фактори, пов'язані з трудовою діяльністю, і нездорове харчування. Вихід один - потрібно піклуватися про себе, і робити це треба з молодих років, не чекаючи появи проблем.

 

У справі профілактики і оздоровлення організму допоможе трутневе молочко. При його регулярному вживанні в рекомендованому кількості організм поступово очищується і насичується біологічно активними речовинами, якими надзвичайно багатий цей продукт бджільництва.

Крім загального оздоровлення організму, це природні ліки, завдяки його особливим складом і вмістом у ньому у великій кількості стероїдних гормонів, допомагає чоловікам справлятися з багатьма захворюваннями.

По впливу трутневе молочко однаково ефективно для чоловіків різного віку, будь-то літня людина або юний підліток, молодий чоловік або зрілий. Його використовують для лікування запальних процесів, різних патологій, а також для підвищення потенції і лікування безпліддя.

Корисні властивості трутневого гомогенату використовуються при розладах, пов'язаних із статевою дисфункцією, передчасною еякуляцією, при захворюваннях передміхурової залози, функціональних порушеннях репродуктивної системи. Регулярне застосування препарату підвищує статевий потяг і потенцію, стимулюючи вироблення статевими залозами андрогенів (стероїдні чоловічі статеві гормони).

Сприятливо впливаючи на статеві клітини і ендокринну систему, трутневе молочко підвищує репродуктивні можливості, відновлює їх нормальне функціонування. Це відбувається за рахунок більш інтенсивного утворення статевих гормонів і поліпшення процесу вироблення сперми і її якісних показників (збільшується кількість здорових сперматозоїдів і підвищується їх активність).

При захворюваннях передміхурової залози трутневе молочко позитивно впливає на відновлення її функцій і активізує в ній відбуваються. В результаті - статеві гормони починають вироблятися більш інтенсивно.

Встановлено, що трутневий розплід позитивно впливає на фізичну і розумову працездатність. Ці його властивості використовуються при інтенсивних тренуваннях в спортивній медицині, також для відновлення після тривалої гіподинамії і для підвищення фізичної активності у літніх людей.

Спортсмени і ті, хто працює з великим фізичним навантаженням, можуть використовувати трутневий гомогенат як БАД для підвищення рівня метаболізму, що під час активної м'язової діяльності збільшує фізичну витривалість і підвищує адаптаційні можливості організму в стресових і екстремальних умовах.

Крім того, цей продукт може бути дуже корисний студентам і тим, хто відчуває великі розумові навантаження. У цьому випадку використовується така властивість молочка, як здатність наповнювати організм енергією, підвищувати життєвий тонус і активізувати розумову діяльність.

Спосіб застосування трутневого гомогенату

Для лікування і профілактики захворювань можна скористатися препаратами на основі трутневого розплоду в різний формах - це всілякі таблетки, капсули, драже, які можна придбати в аптеці.

 

У натуральному стані його можна придбати у бджолярів.

Рекомендоване для вживання кількість препарату різному при лікуванні різних захворювань, а тому призначається індивідуально і обов'язково узгоджується з лікарем-апітерапевтом. Однак, існують загальні рекомендації, які потрібно знати при прийомі трутневого гомогенату:

 

Якщо препарат приймати раз на день, найкращий час для його прийому - ранок. Якщо два рази - то краще вранці і в обід. Не варто робити це ввечері, тому як трутневе молочко - засіб тонізуючу.

Препарат не слід запивати водою або який-небудь іншою рідиною. Навпаки, потрібно потримати його під язиком до повного розсмоктування.

Засіб приймається за півгодини до їди.

Важливо дотримуватися рекомендованих доз, не варто вживати трутневе молочко на «око». Необдумане застосування може призвести до передозування.

Приймати препарат можна курсами від 2-х тижнів до 2-3 місяців (залежить від індивідуальних особливостей і дозування) два рази на рік.

Трутневе молочко само по собі має високий терапевтичний ефект. Але для кращого результату іноді його використовують з іншими компонентами. Для посилення позитивного ефекту дуже часто трутневий гомогенат поєднують з прийомом перги.

При виникненні побічних ефектів або алергії на продукт прийом його необхідно відразу припинити. Не можна приймати трутневий гомогенат, якщо є індивідуальна непереносимість або перешкоджають його прийому захворювання, як, наприклад, хвороби надниркових залоз, гострі інфекційні захворювання.

Читайте також: Корисні властивості і застосування трутневого молочка

Ті, хто приймають трутневе молочко навіть в профілактичних цілях (часто це самі пасічники) відзначають поліпшення самопочуття і загальний зміцнюючий ефект, крім того вдається вирішити багато проблем зі статевою сферою і підтримувати гармонійні сексуальні стосунки.

Kluch Mobile Польські сім картки

На сторінці

На сайті 76 гостей та 1 користувач

FB

Давниця Відпочинок Рибалка