Мед з сиром.

Ці продукти добре поєднуються. Тому якщо їх поєднувати, тоді ви будете не лише здорові, але й зміцните свій імунітет. У сирі міститься велика кількість білків, які швидко і легко засвоюються організмом. Також в ньому є багато кальцію, фосфору, міді і вітамінів.

Сир вживають при низькому гемоглобіні, атеросклерозі, серцевих захворюваннях або слабких судинах. Мед вживають при ослабленому організмі, який схильний до різних простудних захворювань. Це грип, ГРВІ, ангіна і т. д. Однак пам'ятайте, що мед повинен бути тільки натуральним, так як підробка не принесе потрібного ефекту.

В обох продуктах міститься багато вітамінів і мікроелементів. Тому, коли з'єднуєте мед з сиром, ви приносите користь своєму організму. Ці інгредієнти можна просто змішати або приготувати з них смачне блюдо.

Мед з сиром краще всього вживати вранці. Ці продукти допоможуть вам зберегти сили і енергію на цілий день. На вечерю медики не рекомендують вживати ці продукти, так як може бути безсоння.

Якщо чоловік схильний до алергії, тоді не можна вживати мед без консультації з лікарем. Скоріше всього вам призначать здати аналізи, які виявлять реакцію організму на цей продукт. Якщо ж не бажаєте консультуватися з лікарем, тоді приймайте мед з обережністю. При виявленні висипу або іншої реакції припиніть вживання продукту.

Сир з медом на сніданок

Ці корисні продукти необхідно вживати вранці щодня. Однак тільки за умови, якщо у вас немає алергії на мед. Британські вчені довели, що ці інгредієнти дають силу і енергію на цілий день. Тому, якщо ваша робота вимагає розумової або фізичної праці, ці продукти допоможуть вам.

Сир краще брати знежирений, так як він легше засвоюється організмом. Візьміть 100 г сиру і 2-3 столові ложки меду. Змішайте ці інгредієнти. Якщо у вас є ягоди (полуниця, малина, смородина), додайте їх у мед з сиром. Можна брати і заморожені.

Якщо у вас є час, зробіть запіканку з сиру. Коли вона охолоне, полийте двома ложками меду - такий сніданок відмінно підійде для дітей, адже вони справжні гурмани, яких блюдом здивувати дуже складно. Якщо у дитини немає алергії, тоді сміливо робіть на сніданок таку запіканку. Ваша дитина з задоволенням спробує. В запіканку можна додати не тільки ізюм, але і ягоди або фрукти

Давниця Відпочинок Рибалка

На сторінці

На сайті 86 гостей та 0 користувачів

FB

Білаки запрошуємо на роботу
Канал не знайдено