Мед з сиром.

Ці продукти добре поєднуються. Тому якщо їх поєднувати, тоді ви будете не лише здорові, але й зміцните свій імунітет. У сирі міститься велика кількість білків, які швидко і легко засвоюються організмом. Також в ньому є багато кальцію, фосфору, міді і вітамінів.

Сир вживають при низькому гемоглобіні, атеросклерозі, серцевих захворюваннях або слабких судинах. Мед вживають при ослабленому організмі, який схильний до різних простудних захворювань. Це грип, ГРВІ, ангіна і т. д. Однак пам'ятайте, що мед повинен бути тільки натуральним, так як підробка не принесе потрібного ефекту.

В обох продуктах міститься багато вітамінів і мікроелементів. Тому, коли з'єднуєте мед з сиром, ви приносите користь своєму організму. Ці інгредієнти можна просто змішати або приготувати з них смачне блюдо.

Мед з сиром краще всього вживати вранці. Ці продукти допоможуть вам зберегти сили і енергію на цілий день. На вечерю медики не рекомендують вживати ці продукти, так як може бути безсоння.

Передкарпатська правда

Якщо чоловік схильний до алергії, тоді не можна вживати мед без консультації з лікарем. Скоріше всього вам призначать здати аналізи, які виявлять реакцію організму на цей продукт. Якщо ж не бажаєте консультуватися з лікарем, тоді приймайте мед з обережністю. При виявленні висипу або іншої реакції припиніть вживання продукту.

Сир з медом на сніданок

Ці корисні продукти необхідно вживати вранці щодня. Однак тільки за умови, якщо у вас немає алергії на мед. Британські вчені довели, що ці інгредієнти дають силу і енергію на цілий день. Тому, якщо ваша робота вимагає розумової або фізичної праці, ці продукти допоможуть вам.

Сир краще брати знежирений, так як він легше засвоюється організмом. Візьміть 100 г сиру і 2-3 столові ложки меду. Змішайте ці інгредієнти. Якщо у вас є ягоди (полуниця, малина, смородина), додайте їх у мед з сиром. Можна брати і заморожені.

Якщо у вас є час, зробіть запіканку з сиру. Коли вона охолоне, полийте двома ложками меду - такий сніданок відмінно підійде для дітей, адже вони справжні гурмани, яких блюдом здивувати дуже складно. Якщо у дитини немає алергії, тоді сміливо робіть на сніданок таку запіканку. Ваша дитина з задоволенням спробує. В запіканку можна додати не тільки ізюм, але і ягоди або фрукти

Kluch Mobile Польські сім картки

На сторінці

На сайті 43 гостя та 0 користувачів

FB

LimNet Локальні інформаційні мережі