Методика апітерапії

Після всебічного клінічного обстеження хворого роблять визначення чутливості до бджолиної отрути. Для цього перед початком лікування необхідно провести ие менш двох біологічних проб. Перша проба полягає в тому, що иа шкіру поперекової області приставляється для ужаления одна бджола, жало извлекается через 10-15 секунд. Наступного дня перевіряється сеча на білок і цукор. На другий день проводиться друга проба: на шкіру поперекової області також приставляється одна бджола, але жало извлекается через 1 хвилину. Наступного дня — друга перевірка на білок і цукор.

Якщо після двох біологічних проб у сечі не зявиться білок і цукор і не буде різко вираженої алергійної реакції або загальних явищ отруєння, описаних вище, те можна починати апітерапію, попередньо провівши хворому всі необхідні клінічні дослідження.

Лікування слід проводити по циклах. Цикл лікування складається з 10- 12-15 процедур вжалень бджолами або щодня протягом 10-15 днів, або 2 рази в тиждень протягом півтора місяців. Після проведеного циклу лікування призначається перерва на 1-2 місяця. Потім при відповідних показаннях лікування повторюється.

Місце вжалень і їх кількість залежать від захворювання.

Детальніше:Методика апітерапії

Лікування та профілактика бджолиною отрутою. Апітерапія

Бджолина отрута являє собою безбарвну дуже густу рідину кислої реакції, що швидко твердіє на повітрі, з питомою вагою 1,131, з високим змістом сухого залишку ( до 41°/о). Нормальність кислот отрути коливається від 0,38 до 1,44 (у середньому 0,66); рн водяних розчинів отрути лежить у межах 4,5-5,5. При висушуванні отрути він втрачає разом з водою й частина ( до 25%) своїх летучих кислот. Бджолина отрута має високу поверхневу активність.
Мінеральна фракція бджолиної отрути дуже своєрідна. Спектрографічне дослідження золи бджолиної отрути показала присутність у ній магнію ( до 0,4/° про нативного отрути) і невеликих кількостей міді. Інші метали, широко розповсюджені в біологічних обєктах, як то: натрій, калій, залізо й інші в бджолиній отруті не виявлені.
У фракції вільних органічних кислот і амінів був знайдений гистамин ( до 1°/о) і значна кількість органічних кислот.
Липоидная фракція отрути невелика, до неї треба віднести пахучу речовину, що извлекаемое ефіром, а також стерини, экстрагируемие хлороформом.
Вуглеводів бджолина отрута не містить.

Детальніше:Лікування та профілактика бджолиною отрутою. Апітерапія

Kluch Mobile Польські сім картки

На сторінці

На сайті 73 гостя та 1 користувач

FB

LimNet Локальні інформаційні мережі