Три пестициди що становлять смертельну небезпеку для бджіл

За результатами аналізу європейські експерти встановили, що використання неонікотиноїдів є смертельно небезпечним для диких та медоносних бджіл.

Проведене дослідження підтверджує небезпеку для бджіл трьох неонікотіноідних пестицидів:

клотіанідіна, імідаклоприду та тіаметоксама.

Детальніше:Три пестициди що становлять смертельну небезпеку для бджіл

Науковці стверджують, що пестициди вбивають бджолині сім'ї

Ще кілька років тому Сполучені Штати, після Китаю, були другим за кількістю виробником меду у світі. Однак так званий синдром вимирання колоній та інші чинники призвели до зменшення кількості медоносних бджіл. І на сьогодні США поступилися місцем у списку провідних виробників Туреччині та Україні.

Окрім меду, користь, яку бджоли приносять, запилюючи квіткові рослини, оцінюють у понад шістнадцять мільярдів доларів щороку. Тож вчені намагаються зрозуміти причини вимирання бджіл. Так, група науковців вивчає вплив на бджолині колонії пестицидів, які роками використовують у сільському господарстві.

Популяції медоносних бджіл у США та в інших частинах світу невпинно зменшуються. Дослідники намагаються встановити причини цього явища. Деніс Ваненґельсдорп займається цим питанням при Мерілендському університеті. Він каже:

Детальніше:Науковці стверджують, що пестициди вбивають бджолині сім'ї

Користь трутневого молочка (гомеогенату) для чоловічого здоровя

Трутневий розплід (трутневе молочко) - відносно новий продукт бджільництва, який використовується в сучасній медицині для лікування чоловічих проблем. Щодо - тому, що відомі факти, що підтверджують його застосування ще в давнину. Наприклад, в одній з китайських провінцій в гробниці династії Хан виявлені опису застосування трутневого молочка з рецептами на бамбуку.

Даний продукт володіє найпотужнішими биостимулирующими якостями. І за це він цінується у всьому світі. Завдяки своєму специфічному складу трутневе молочко застосовують переважно для профілактики і лікування при порушеннях функцій ендокринної системи та статевих розладах. Але мало хто знає, наскільки корисний трутневий гомогенат для чоловічого здоров'я.

Трутневе молочко - результат життєдіяльності бджіл. Спосіб отримання цього продукту і навіть склад і властивості багато в чому схожі з маточним молочком. Різниця тільки в тому, що основою для трутневого молочка служать личинки трутнів (розплід, вирощений бджолами з незапліднених яєць) з яких методом пресування сот отримують в'язку рідину з домішкою пилку зі специфічним смаком.

Детальніше:Користь трутневого молочка (гомеогенату) для чоловічого здоровя

Користь трутневого молочка (гомеогенату) для жіночого здоровя

Мед, маточне молочко, перга, забрус, прополіс - далеко не повний перелік корисних продуктів, які виробляють невтомні трудівниці бджілки. Але не всі вони однаково добре нам відомі.

Взяти, приміром, Трутневий гомогенат (трутневе молочко, трутневий розплід). Як продукт, ефективно зміцнює здоров'я, його стали використовувати у нас не так давно. Але вражаючі результати застосування личинок трутнів для лікування і профілактики різних захворювань змушують придивитися до цього продукту більш пильно.

  •  Що таке трутневий розплід?
  •  Склад і корисні властивості трутневого молочка для жінок
  •  Як приймати трутневе молочко?
  •  Протипоказання
  • Що таке трутневий розплід?

Трутневий розплід - найцінніший продукт бджільництва, корисні властивості якого дозволяють застосовувати його в апітерапії, дієтології, фармакології та косметології. Це обумовлено, перш за все, його складом. У трутневому гомогенате міститься така кількість особливих біологічно активних сполук, що за своїми якостями він у чомусь перевершує навіть маточне молочко. Звідки ж береться цей чудо-продукт і чому він має таку дивну назву?

Детальніше:Користь трутневого молочка (гомеогенату)  для жіночого здоровя

Дочірні категорії

Апітерапія. Лікування бджоло та медопродуктами. Реабілітація людського організму на пасіці в екологічно чистому, далекому від промисловості Прикарпатті. Самбірщина, Старосамбірщина.

Карпатські медороби Карпатський Мед Купити

На сторінці

На сайті 50 гостей та 1 користувач

FB