Трутневий гомогенат

Трутневий гомогенат є дуже цінним продуктом бджільництва. Він містить багато біологічно - активних речовин , включаючи білок , вітаміни , ферменти , мікроелементи та інші.

Спосіб отримання трутневого гомогената

Трутневий гомогенат отримують, як правило , допомогою пресування шматочків сот , містять недавно запечатані або ще відкриті трутневі личинки. Являє собою густу сметанообразную трохи тягучу рідину білого кольору з жовтуватим відтінком. Має приємний запах свіжого хліба і специфічний солодкуватий смак.складТрутневий гомогенат хоча і зовні схожий на маточне молочко , на відміну від нього , містить величезну кількість сульфгідрильних груп і функціональних груп ферментів. У ньому виявлені також речовини, що мають гормональну природу: тестостероіди , естрадіол і прогестерон.У складі трутневого гомогенату присутні протеїни від 10 до 20 % , вуглеводи до 5 % , жири від 5,0 до 6 % , амінокислоти близько 11 %. У ньому багато мікроелементів: калію , натрію , кальцію , фосфору , магнію , заліза та ін Вітаміни А , Е , В1 , В2 , В3 , В5 , В6 містяться в більшій кількості , ніж в маточне молочко .

 

Монументи, Памятники. Виготовлення та встановлення

Ефекти застосування трутневого гомогенату :загальнозміцнюючий ефект : сприяє поліпшенню апетиту , нормалізації сну ;підвищує імунний захист ;тонізуючий ефект;нормалізує функціонування центральної нервової системи;надає сприятливу дію на обмін речовин і трофічні процеси в тканинах ;сприяє нормалізації артеріального тиску шляхом регулюючого впливу на тонус стінок судин;знижує рівень холестерину в крові ;покращує роботу нейроендокринної системи;підвищує лібідо і потенцію ;підвищує стійкість організму до підвищених фізичних і розумових навантажень .

Показання до застосування:Неврологія і психіатрія : астенічні стани , психічні перевтоми , депресії , стреси , порушення сну.Кардіологія : атеросклероз , ІХС , артеріальна гіпертензія .Ендокринологія : гіпотиреоз.Педіатрія : відставання у фізичному , розумовому і статевому розвитку дітей.Урологія : імпотенція , простатит , аденома передміхурової залози.Гінекологія : клімакс .Спортивна медицина : спортсменам в період інтенсивних тренувань і між змаганнями .Геронтологія : як загальнозміцнюючий і омолоджуючий засіб для літніх людей.Гастроентерологія : різні дисфункції ШКТ , виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки.Хірургічні хвороби : трофічні виразки , тромбофлебіт , варикозне розширення вен.

Протипоказання:Трутневий гомогенат і препарати на його основі протипоказані у разі індивідуальної непереносимості ( алергічних реакцій) , наявності гострих інфекційних патологій , пухлин і захворювань кори наднирників , зокрема хвороби Аддісона .Небажано приймати трутневий гомогенат у вечірній час , тому що він часто надає збудливу дію і викликає безсоння . Перевищення дозування загрожує порушеннями ендокринної та нервової систем .

Спосіб застосування:Трутневий гомогенат дорослі приймають вранці та вдень по 1 чайній ложці за півгодини до їжі , а діти по половині чайної ложки також 2 рази на день.Ефект від його прийому спостерігається не відразу. Тому для отримання очікуваних результатів рекомендується приймати трутневий гомогенат протягом не менше 8-10 тижнів і повторювати курс прийому 2-3 рази на рік

Kluch Mobile Польські сім картки

На сторінці

На сайті 49 гостей та 1 користувач

FB

Білаки запрошуємо на роботу