Мед Карпатський Лісовий

Мед Карпатський Лісовий

Зібраний в другій половині літа після медозбору з малини, ожини, буркуну лікарського, іван-чаю, волошки синьої та падевих медодаїв, які трапляються у лісі.  Дуже насичений летучими маслами та смолами, особливо корисний при захворюваннях дихальних (бронхіт, бронхіальна астма) та сечовивідних шляхів, володіє сечогінним ефектом, зміцнює імунітет.

Лісовий

(глід, верба, горобина, полуниці, малина, конвалія та ін.). Має високі харчові та лікувальні властивості: проявляє виражену антибактеріальну, протизапальну та болетамуючу дію. Добре зарекомендував себе при лікуванні гнійних ран і захворювань дихальних шляхів запального й алергійного характеру. Допомагає при безсонні. Від світло-жовтого до темно-коричневого кольорів, солодкий на смак і має приємний аромат.

 

 

Карпатський травневий

Вважається екологічно чистим. Збирається в кінці травня – на початку червня. Велике різноманіття квітів (козяча верба, первоцвіт, брусниця, кульбаба та ін.) зумовлює його багатий склад на вітаміни та мікроелементи. Жовтий колір меду вказує на великий вміст нектару з кульбаби. Використовується як загальнозміцнюючий та седативний засіб. Рекомендований при стресових станах, серцево-судинних та бронхо-легеневих захворюваннях.

Карпатські медороби Карпатський Мед Купити

На сторінці

На сайті 66 гостей та 1 користувач

FB

LimNet Локальні інформаційні мережі