Мед Халяль

Халяль в загальному сенсі слова - вчинки, дозволені в шаріаті. У побуті це найчастіше означає дозволене до вживання м'ясо, але на цьому поняття "халяль» не обмежується. У повсякденному житті існує безліч продуктів, товарів і послуг, які можуть бути як халяльними, так і харамнимі.

Мед - це Халяльний продукт. Іслам дозволяє мусульманам вживати його. Він містить велику кількість білків, вуглеводів, вітамінів і мікроелементів. Також в меді містяться поліфеноли, які виконують роль антиоксидантів, пов'язують вільні радикали і виводять їх з організму. Вживання меду - важлива частина профілактики раку і серцевих захворювань. Часто люди, які страждають від цукрового діабету, цікавляться, чи можна їм їсти мед. Медики стверджують, що можна, і навіть потрібно. Регулярне вживання меду виводить холестерин і нормалізує рівень цукру.

 

Станом на сьогодны халяльний мед це екологычно чистий мед. Таким вимогам відповідає Башкірський мед. Проте, наш, прикарпатський мед, на нашу субєктивну думку, ні смаковими. ні компонентними, ні візуальними характеристикам не поступається. Проте для того  щоб відповідати всім характеристикам халяльного продукту потрібно пройти додаткову сертифікацію

http://halal.org.ua/ua

Давниця Відпочинок Рибалка

На сторінці

На сайті 53 гостя та 1 користувач

FB

Карпатські медороби Карпатський Мед Купити