Мед акації

Багато любителів продуктів бджільництва дуже цінують мед з акації. Це самий світлий сорт меду, який іноді буває практично безбарвним з дуже слабким зеленуватим відтінком. Зроблений з квіток жовтої і білої акації, цей мед володіє приємним ніжним смаком і низьким ступенем кристалізації, при якій він зберігає м'яку структуру. 

Особливості меду акації 

Кристалізація це меду настає не раніше, ніж через рік, а зазвичай і пізніше. У свіжому вигляді він володіє високою плинністю. Кристалізація це чудового сорту меду дуже дрібна, бо при цьому він володіє м'якістю, а за кольором злегка біліє, нагадуючи сніг. Такі особливості забезпечує великий відсоток фруктози у складі меду білої акації. 

Корисні властивості акацієвого меду 
 

Цей мед цінується і за його лікувальні властивості. В першу чергу він дуже поживний, так як містить 40% фруктози, яка є самим солодким речовиною, яка існує в природі, і 36% глюкози - винного цукру. Мед білої акації дуже хороший для набуття душевного спокою і розслаблення, оскільки він надає заспокійливий ефект. Його вживають при безсонні і проблеми з нервовою системою. 

У народній медицині про користь меду акації відомо також добре, як і про користь меду з польових квітів. Особливо добре вона проявляється при лікуванні захворювань печінки і нирок. Людям з нестабільним кров'яним тиском також рекомендується регулярно вживати цей мед. 

Властивості меду білої акації добре відомі людям з діабетом, яким можна і корисно його вживати в невеликій кількості. 

При захворюваннях очей, таких як глаукома , кон'юнктивіт, катаракти, акацієвий мед розбавляють з дистильованою водою і капають в очі перед сном. Крім того, відомо, що він володіє антисептичними і протимікробними властивостями. 

При вживанні меду з акації прискорюється обмін речовин, тому його корисно вживати при різних захворюваннях,

Мед акації - корисні властивості характеризуються порушенням метаболізму. Часто це засіб рекомендують при захворюваннях жовчного міхура та жовчовивідних шляхів, а також шлунково-кишкового тракту. 

При енурезі на ніч приймають ложку меду акації, не запиваючи його водою. Це практикується з тієї причини, що акацієвий мед частково утримує воду в організмі. Крім того, завдяки заспокійливому дії нічний сон буде міцніше. 

Більшість сортів меду не можуть вживатися в їжу алергіків. Проте мед з акації абсолютно не викликає алергічних реакцій, і тому його користь можуть відчути багато людей.

Карпатські медороби Карпатський Мед Купити

На сторінці

На сайті 67 гостей та 1 користувач

FB

Білаки запрошуємо на роботу