Пилок з медом.

Особливо цінується мед з пергою. Це унікальні продукти бджільництва, які для бджіл є їжею, а для людини - ліками. Якщо нектар, з якого виходить мед, - вуглеводний корм (до 70% складається з простих і складних цукрів), то перга - білково-вітамінний, в ньому близько 20% білка.

Також цей продукт в оптимальних обсягах містить вітаміни, органічні кислоти, гормони, ферменти, мінеральні солі, ефірні масла та інші життєво важливі компоненти. Відзначимо, що і маточне молочко для вигодовування личинок бджоли готують з перги. Для заповнення цих найважливіших вітамінів досить регулярно приймати по 10 г перги на добу. Хлібина містить всі незамінні амінокислоти, необхідні для побудови бджолиних особин. Наявність в ній повного набору амінокислот на людині позначається позитивно.

 

Це виражається в регулюванні біохімічних процесів життєдіяльності: швидко гояться рани, стимулюється потенція і репродуктивність, зміцнюється імунітет, нормалізуються обмінні процеси. Беручи мед з пергою, можна вилікувати недокрів'я і захворювання ендокринної системи, нормалізувати артеріальний тиск, залікувати виразки в шлунку і 12-палої кишці, прискорити лікування туберкульозу, гепатиту.

Це кращий біостимулятор і засіб проти старіння організму, імпотенції, склерозу. Перга гіпоалергенна, тому безпечна для вагітних і дітей. Прийом її всередину і протирання шкіри спиртової прополісной настоянкою очищають тіло від вугрів. Чудово діють косметичні маски, до складу яких входять мед з пергою. Це воістину унікальний продукт.

Склад:

мед натуральний, бджолине обніжжя (квітковий пилок). Медова композиція "Мед з квітковим пилком" містить у своєму складі. В бджолиному обніжжі виявлено 28 хімічних елементів. Крім макро- та мікроелементів, бджолине обніжжя багате вітамінами, в тому числі вітаміном Е, фітогормонами, флавоноїдами тощо.

Бджолине обніжжя стимулює ріст та регенерацію ушкоджених тканин, підвищує рівень гемоглобіну в крові, сприяє нормалізації нервової та ендокринної системи, активізує виділення інсуліну підшлунковою залозою, регулює функцію шлунку. До того ж, бджолине обніжжя зміцнює капіляри, понижує вміст холестерину в крові, проявляє жовчогінну, радіопротекторну та протипухлинну дію, підвищує розумову та фізичну працездатність. Бджолине обніжжя є джерелом повноцінних білків, незамінних амінокислот та жирних кислот, вітамінів, мінеральних речовин.

Вони зупиняють вільно радикальні реакції, нормалізуючи порушення обміну речовин, імунних процесів, викликаних цими реакціями.