Пилок з медом.

Особливо цінується мед з пергою. Це унікальні продукти бджільництва, які для бджіл є їжею, а для людини - ліками. Якщо нектар, з якого виходить мед, - вуглеводний корм (до 70% складається з простих і складних цукрів), то перга - білково-вітамінний, в ньому близько 20% білка.

Також цей продукт в оптимальних обсягах містить вітаміни, органічні кислоти, гормони, ферменти, мінеральні солі, ефірні масла та інші життєво важливі компоненти. Відзначимо, що і маточне молочко для вигодовування личинок бджоли готують з перги. Для заповнення цих найважливіших вітамінів досить регулярно приймати по 10 г перги на добу. Хлібина містить всі незамінні амінокислоти, необхідні для побудови бджолиних особин. Наявність в ній повного набору амінокислот на людині позначається позитивно.

 

Це виражається в регулюванні біохімічних процесів життєдіяльності: швидко гояться рани, стимулюється потенція і репродуктивність, зміцнюється імунітет, нормалізуються обмінні процеси. Беручи мед з пергою, можна вилікувати недокрів'я і захворювання ендокринної системи, нормалізувати артеріальний тиск, залікувати виразки в шлунку і 12-палої кишці, прискорити лікування туберкульозу, гепатиту.

Це кращий біостимулятор і засіб проти старіння організму, імпотенції, склерозу. Перга гіпоалергенна, тому безпечна для вагітних і дітей. Прийом її всередину і протирання шкіри спиртової прополісной настоянкою очищають тіло від вугрів. Чудово діють косметичні маски, до складу яких входять мед з пергою. Це воістину унікальний продукт.

Склад:

мед натуральний, бджолине обніжжя (квітковий пилок). Медова композиція "Мед з квітковим пилком" містить у своєму складі. В бджолиному обніжжі виявлено 28 хімічних елементів. Крім макро- та мікроелементів, бджолине обніжжя багате вітамінами, в тому числі вітаміном Е, фітогормонами, флавоноїдами тощо.

Бджолине обніжжя стимулює ріст та регенерацію ушкоджених тканин, підвищує рівень гемоглобіну в крові, сприяє нормалізації нервової та ендокринної системи, активізує виділення інсуліну підшлунковою залозою, регулює функцію шлунку. До того ж, бджолине обніжжя зміцнює капіляри, понижує вміст холестерину в крові, проявляє жовчогінну, радіопротекторну та протипухлинну дію, підвищує розумову та фізичну працездатність. Бджолине обніжжя є джерелом повноцінних білків, незамінних амінокислот та жирних кислот, вітамінів, мінеральних речовин.

Вони зупиняють вільно радикальні реакції, нормалізуючи порушення обміну речовин, імунних процесів, викликаних цими реакціями.

 

Давниця Відпочинок Рибалка

На сторінці

На сайті 45 гостей та 0 користувачів

FB