Мед з маточним молочком

Мед з маточним молочком Деякі засоби народної медицини по своїм властивостям та користь для людини деколи можуть значно перевершувати різні медикаменти, від яких що користь, що шкода, дуже високі. 

Таким чином, без перебільшень можна з упевненістю говорити про те, що природа спочатку подарувала людині свої сили, щоб він міг протистояти недугам, і першим найпоширенішим засобом у підтвердження цього, можна назвати мед з маточним молочком. 

Маточне молочко - це біла суміш, яка створюється бджолами, щоб годувати личинок і трутнів, коли вони тільки народилися. Всім відомо, що материнське молоко - одне з найбільш поживних і корисних продуктів, незалежно від того, чиє воно, адже його стратегічне завдання - закласти в новий організм здоров'я, витривалість і сили до протистояння перед несприятливими факторами. 

 

Зовнішній вигляд і смак маточного молочка з медом 

Маточне молочко схоже на кисіль, має білий колір і відрізняється кислим смаком. Воно являє собою один з найдорожчих продуктів бджільництва, тому що виробляється в невеликих кількостях, але в той же час дуже корисно для здоров'я. 

Деякі вживають молочко в чистому вигляді, але багато хто вибирають суміш меду з молочком - це дозволяє збільшити користь маточного молочка, тому що мед також володіє масою корисних властивостей. 

У поєднанні з маточним молочком мед набуває білястий колір з відтінком жовтого. Але в цьому винна не стільки молочко, скільки сорт меду, з яким прийнято змішувати маточне молочко - як правило, засіб готують з меду світлих відтінків: 

 липового;

 акацієвого.

Сам мед цих сортів вже має світлий відтінок, а коли до нього домішують молочко, то він може придбати білий відтінок. Таким чином, багато хто вважає, що використовується білий мед з маточним молочком, але це не відповідає правді - застосовується світло-жовтий мед, який в результаті реакцій і змішування стає білим. 

У приготуванні цього кошти завжди використовують тільки кристалізований мед, який бджолярі називають «сів». Це пов'язано з тим, що невідома реакція свіжозібраного меду з маточним молочком. 

Властивості меду з маточним молочком

Користь меду з маточним молочком актуальна при наступних станах: 

 інтенсивна втрата ваги;

 часті простудні захворювання, ГРВІ, грип;

 скачки тиску;

 недокрів'я і анемія;

 неврологічні розлади, депресія;

 погіршення пам'яті, неуважність;

 загальне старіння організму.

Разом з цим існують певні відмінності властивостей меду з маточним молочком залежно від того, який мед застосовувався в основі. 

Тайговий мед з маточним молочком 

Використовується при: 

 серцево-судинних патологіях;

 набряках;

 підвищеному і зниженому тиску;

 патологіях печінки.

Липовий мед з маточним молочком 

Використовується при: 

 застуді;

 стоматиті;

 також застосовується для загоєння ран.

Кіпрейний мед з маточним молочком 

Використовується при: 

 головних болях;

 патології передміхурової залози;

 підвищеної нервової збудливості.

Башкирський мед з маточним молочком 

Використовується при: 

 депресії;

 неврастенії;

 циститі ;

 пневмонії;

 бронхіті;

 гастриті .

Застосування меду з маточним молочком

Застосування меду з бджолиним маточним молочком може мати профілактичний і лікувальний характер. 

Для лікування захворювань рекомендують з'їдати по 1 ч. л. засоби три рази в день. 

Мед з маточним молочком Щоб запобігти вірусні захворювання в період епідемій рекомендують приймати по 1 ч. л. меду 1 раз в день. 

У косметичних цілях використовують мед з маточним молочком в якості маски, домішуючи до засобу коров'яче молоко. 

Протипоказання для застосування меду з маточним молочком

Маточне молочко не рекомендують використовувати при гострих алергічних станах, а також при індивідуальній непереносимості компонентів. При наявності пухлинних захворювань перед застосуванням слід проконсультуватися з лікарем.

Добробуд Сколе деревяний зруб

На сторінці

На сайті 47 гостей та 0 користувачів

FB