Карпатські Медороби

+380968146692, +380676733784, Львівська обл. м. Самбір

Гуртові ціни на мед в 2019 року В УКРАЇНІ.

В новому сезоні ціна на мед абсолютно не влаштовує виробників - вона стала нижчою ніж минулого року. У порівнянні з зимовою ціною, то вона зменшилась на 2 - 5 грн. Публікуємо оновлену ціну (відносно 18 січня 2019 року), розмір мінімальної партії та актуальні контактні номери телефонів менеджерів по закупці меду від різних українських компаній відомих нам.

Чому низька ціна на мед в Україні?

Нажаль, основним параметром, яким наші експортери "захоплюють" європейський ринок - низька ціна. Якщо німецький пасічник готовий віддати свій мед за 3 - 5 евро, то наші експортери готові привезти по 2,5 евро.

Звідси витікає, щоб не працювати собі в мінус вони скуповують мед в Україні по 1,2 євро. Звичайно, що низька закупівельна ціна гальмує розвиток бджільництва в Україні - пасічники не мають вільних коштів на закупівлю більш досконалого інвентарю, вуликів, вощини та ін. У багатьох виникають думки про скорочення пасіки через високу затратність на її утримання.

Пакетні пасіки не матимуть такого попиту на бджолопакети, як в минулі роки... Виходить такий собі потяг локомотив якого уповільнюється, а за ним і вагони.

Закуповують мед за оптовими цінами:

Детальніше: Гуртові ціни на мед в 2019 року В УКРАЇНІ.

Цього року мед дорожчий

 Не дивлячись на затяжну зиму весна цього року була стрімкою і надолужила втрачений час. Бджолосім'ї, які перезимували швидко почали набирати силу і вже в середині травня, а в деяких південних регіонах України пасічники відкачали перший мед.  У продавців як завжди виникає питання - якою буде ціна на мед цього року? На підвищення ціни на мед цьогоріч вплинув численний падіж бджолосімей.

На сьогодні в мережі інтернет з'являються оголошення про роздрібний продаж свіжого меду 2018 року

Так от за даними популярного інтернет-ресурсу  OLX на 20 липня 2018 року ціни на мед (за 1 літр-750 гр.) в Україні такі:

Детальніше: Цього року мед дорожчий

Питний мед,медове вино, медівка, медовуха

На сьогоднішній день в Україні відроджується український пасічник як правдивий господар на своїй землі. Відроджується також давно забута культура медоваріння.Питний мед,медове вино,медівка, медовуха -ось неповний перелік назв давно забутих напоїв.

Українські пасічники допоможуть канадійцям

Посол Канади в Україні Роман Ващук повідомив, що в Канаді масово впала популяція бджіл, і наразі ці комахи на межі зникнення. Аби врятувати ситуацію, на поміч можуть «прилетіти» бджоли з України.

Про ситуацію з бджільництвом у Канаді розповів Роман Ващук у Твіттер. З його слів, знання та вміння українських пасічників із «Всеукраїнського братства бджолярів України» допоможуть канадійцям вирішити питання популяції корисних комах.

Детальніше: Українські пасічники допоможуть канадійцям

Формуємо спільноту пасічників.

Завдання спільноти: обмін досвідом, створення оператора ринку медо та бджоло продуктів.

Увага !!! До 20 квітня  2016 року АКЦІЯ. Безкоштовне внесення в базу Контактів “Карпатських медоробів” .

Для цього потрібно: 

1. Прізвище, імя та по батькові пасічника;

2. Фото пасічника та пасіки;

3. Короткий опис пасіки;

2. Номер телефону;

3. Електронну пошту.

Також рекомендовано: Копію пасторта пасіки.

Після 20 квітня 2016 року вартість внесення буде становити 100 грн. за 1 рік

Надішліть заявку. заповнивши відповідну форму!!!

Додаткову інформацію отримаєте після надсилання заявки.

Надіслати заявку 

Перспективи експорту монофлорного меду

Громадське об'єднання «Всеукраїнське братство бджолярів України» вважає перспективним експорт монофлорних партій меду дрібними виробниками замість гомогенізованого меду, що поставляється на зовнішні ринки за дуже низькими цінами.

Про це в інтерв'ю «Українським Новинам» сказала голова правління об'єднання Тетяна Васильківська.

Експерт заявляє, що Україна експортує тільки гомогенізований мед.

Вона пояснює, що гомогенізований мед отримують у результаті змішування продукту від різних виробників для формування однієї товарної партії на експорт, у той час як найціннішим вважається мед, зібраний бджолою з одного медоноса — монофлорний, що містить пилкові зерна переважно одного виду рослин.

«Гомогенізований мед — це продаж сировини за найнижчими цінами: від 1,8 до 2,5 долари за кг. Потрібно шукати таких покупців-імпортерів, які будуть купувати мед не для перепродажу, а як кінцеві споживачі. Вважаю, що український мед нефасований має експортуватися за вартістю не нижче 4 євро/кг», — сказала Васильківська.

Детальніше: Перспективи експорту монофлорного меду

На сторінці

На сайті 68 гостей та користувачі відсутні

FB