Чи вистачить українцям меду в 2020 році?

Зростання виробництва меду може сповільнитися через кліматичні зрушень на планеті. Цього року навесні довго трималась холодні погодні умови. Практично не цвіла липа, взяток з акації був маленьким. Далі високі температури «висушували» нектар навіть після рясних дощів. Через це до сих пір українські пасічники не відкачали «травневий» мед. 
Ціни на мед по Україні

Ціна на оптовий продаж липового меду на торговому майданчиках 
становлять в липні 2020 від 80 до 150 грн/кг. Акацієвий – від 100 до 160 грн/кг, а соняшниковий від 40 до 80 грн/кг. Причому, ціни на оптову покупку акацієвого меду – 70-90 грн/кг, соняшникового від 20 до 40 грн/кг.

Споживачі пов’язують зростання ціни з низьким взятком меду, а також падінням заробітків населення: близько 3-х місяців навесні і влітку люди перебували вдома «за свій рахунок».

Детальніше:Чи вистачить українцям меду в 2020 році?

Як приготувати Святовечірню кутю з медом

Час приготування – 1 година 30 хвилин

Інгредієнти:

на 10 порцій:

зерна пшениці 2 склянки

вода 8 склянок

мед 1 склянка

родзинки без кісточок 150 г

горіхи рубані 1/2

склянки мак 1 стакан

Приготування:

Пшеницю переберіть, промийте, висушіть в теплій печі або духовці. Коли пшениця просохне, збризніть її водою, пересипте в полотняний мішечок і товчіть макогоном (великий дерев'яний товкач) до тих пір, поки оболонка зерен не почне тріскатися. (Можна варити пшеницю і без попередньої підготовки, але в цьому випадку час варіння значно збільшується).

Детальніше:Як приготувати Святовечірню кутю з медом

Гуртові ціни на мед в 2019 року В УКРАЇНІ.

В новому сезоні ціна на мед абсолютно не влаштовує виробників - вона стала нижчою ніж минулого року. У порівнянні з зимовою ціною, то вона зменшилась на 2 - 5 грн. Публікуємо оновлену ціну (відносно 18 січня 2019 року), розмір мінімальної партії та актуальні контактні номери телефонів менеджерів по закупці меду від різних українських компаній відомих нам.

Чому низька ціна на мед в Україні?

Нажаль, основним параметром, яким наші експортери "захоплюють" європейський ринок - низька ціна. Якщо німецький пасічник готовий віддати свій мед за 3 - 5 евро, то наші експортери готові привезти по 2,5 евро.

Звідси витікає, щоб не працювати собі в мінус вони скуповують мед в Україні по 1,2 євро. Звичайно, що низька закупівельна ціна гальмує розвиток бджільництва в Україні - пасічники не мають вільних коштів на закупівлю більш досконалого інвентарю, вуликів, вощини та ін. У багатьох виникають думки про скорочення пасіки через високу затратність на її утримання.

Пакетні пасіки не матимуть такого попиту на бджолопакети, як в минулі роки... Виходить такий собі потяг локомотив якого уповільнюється, а за ним і вагони.

Детальніше:Гуртові ціни на мед в 2019 року В УКРАЇНІ.

Цього року мед дорожчий

 Не дивлячись на затяжну зиму весна цього року була стрімкою і надолужила втрачений час. Бджолосім'ї, які перезимували швидко почали набирати силу і вже в середині травня, а в деяких південних регіонах України пасічники відкачали перший мед.  У продавців як завжди виникає питання - якою буде ціна на мед цього року? На підвищення ціни на мед цьогоріч вплинув численний падіж бджолосімей.

На сьогодні в мережі інтернет з'являються оголошення про роздрібний продаж свіжого меду 2018 року

Так от за даними популярного інтернет-ресурсу  OLX на 20 липня 2018 року ціни на мед (за 1 літр-750 гр.) в Україні такі:

Детальніше:Цього року мед дорожчий

Питний мед,медове вино, медівка, медовуха

На сьогоднішній день в Україні відроджується український пасічник як правдивий господар на своїй землі. Відроджується також давно забута культура медоваріння.Питний мед,медове вино,медівка, медовуха -ось неповний перелік назв давно забутих напоїв.

Детальніше:Питний мед,медове вино, медівка, медовуха

Українські пасічники допоможуть канадійцям

Посол Канади в Україні Роман Ващук повідомив, що в Канаді масово впала популяція бджіл, і наразі ці комахи на межі зникнення. Аби врятувати ситуацію, на поміч можуть «прилетіти» бджоли з України.

Про ситуацію з бджільництвом у Канаді розповів Роман Ващук у Твіттер. З його слів, знання та вміння українських пасічників із «Всеукраїнського братства бджолярів України» допоможуть канадійцям вирішити питання популяції корисних комах.

Детальніше:Українські пасічники допоможуть канадійцям

Добробуд Сколе деревяний зруб

На сторінці

На сайті 71 гість та 0 користувачів

FB

Білаки запрошуємо на роботу
Канал не знайдено